Şatıştaki Kitaplarımız

ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ KANUNU YORUM VE AÇIKLAMALARI (UYGULAMA EL KİTABI)

Kitap OSB mevzuatında öncelikle kanunu irdeleyenler ve kanunun atıf yaptığı konularla ilgili mevzuatı bir araya toplarken, önemli sorunlara odaklanmayı amaçlamıştır. OSB mevzuatı oldukça geniş, birçok kanun ve yönetmelikte düzenlenmiş bir mevzuata sahiptir. En önemli temel iki kaynak olarak Kanun ile OSB Uygulama Yönetmeliğini belirtmek gerekir. Yine OSB Yer Seçim Yönetmeliği ile elektrik dağıtımı ve satışı yapan OSB’lerde OSB’lerin Elektrik Piyasası Faaliyetlerine İlişkin Yönetmelikler de oldukça önemlidir. Tarıma dayalı ihtisas OSB’ler için Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın çıkarmış olduğu Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgeleri Yönetmeliği de ayrıca bir öneme haizdir.

Kitabın OSB’ler ile ilgili çalışmalar yapan, fiilen OSB’lerin müteşebbis heyet, yönetim kurulu, denetim kurulu, bölge müdürlüğünde üye olarak veya personel olarak çalışan herkese faydalı olmasını temenni ederim. Yöntem olarak yorum ve açıklamalarımız hemen Kanun maddesinin altına kutu içine yazılmış, böylece takipte kolaylık sağlanması amaçlanmıştır.

Sipariş İçin

Kitap siparişi vermek için aşağıda belirtilen banka hesabına 50 TL (EFT veya Havale ile) yatırıldıktan sonra, ilgili dekontun ve kargo adres bilgilerinin bulent@turkeyaudit.com adresine e-mail yoluyla gönderilmesi gerekmektedir. (Kredi kartı ile satış yapılmamaktadır.) Fiyata kargo ücreti dahildir.

Mailde fatura bilgileriniz ile kargo adresinizi mutlaka belirtmenizi rica ederiz. Fatura kitap ile birlikte gelecektir.

E-mail : bulent@turkeyaudit.com

Yazar tarafından imzalanmasını istiyorsanız lütfen kimin adına imzalanacağını belirtiniz.

EKOL DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

MASLAK V.D.-3300578743

Vakıflar Bankası

Banka IBAN : TR86 0001 5001 5800 7306 0079 36